8Skákání panáka

Pravidla hry:

  • Na zemi (např. na chodníku) se namaluje panák, který se rozdělí do 5 až 11 polí, která se očíslují. Pozor na velikost chodidel, které by se mělo bez problému vejít do každého pole.
  • Úkolem hráče je přeskákat panáka v pořadí čísel po jedné noze, a to bez přešlapů.
  • Před skákáním je třeba vždy hodit kamínek do příslušného pole (nejprve pole s číslem 1), které je nutné přeskočit (tedy skočit rovnou do pole s číslem 2). Stejným způsobem se pak skáče až na konec panáka, kde se hráč otočí a skáče po jedné noze zpátky. Při cestě tam se pole s kamínkem přeskakuje, při zpáteční cestě hráč kamínek ze země sebere a na uvolněné pole normální skočí.
  • Pozor! Pokud hráč přešlápne nebo se netrefí kamínkem do příslušného pole, vrací se na začátek hry! Vyhrává hráč, který jako první přeskáče celého panáka.

Ke hře venku vám stačí jen kamínek a obyčejná křída. Při troše úsílí si hru ale můžete zaskákat i doma a stačit Vám k tomu bude lepící páska a místo kamínku obyčejná hrací kostka.

Hezkou zábavu!

Partneři

TřebíčKofolaDobrá vodaMattoniZonGadaproMartina MašováPavel RybníčekParty Factory czZnojemský týdenReklamní agentura MeropePetr ŠvarcIdealboxMotusRetro muzeum PrahaPremierKateRingHSTFOŠ1.SC Znojmo mládežOrli ZnojmoAtrakce Jung a spol.Obchdní dům DyjeCorso Kulinárium Cafe Demaris Dermacol BBK Fitness Znojmo Pribináček Agentura Bravissimo True Agency Security Cyklo Kučera Lady Fit Kiss rádio Pizza od Bubáků Automyčka Kytka Šikland IGF Alzheimer Centrum Savannah hotel City Taxi Slepčák ZnojmoHorácké autodružstvo TřebíčWivRádio KrajanRichwayNolimit securityPivní lázně ZnojmoBopo Factory GymSpring Wallk

Máte zájem stát se partnery našeho projektu? Máte zájem o vstupenky pro vaše zaměstnance? Kontaktujte nás!