Besedy

Protože naše práce není jen zábava jeden den v roce, snažíme se myšlenku festivalu šířit také v průběhu roku. Pořádáme besedy ve školách, kde připomínáme dětem jak důležité je mít opravdové kamarády, takové, co pomůžou, podpoří když to potřebujete, kamarády co nezkazí žádnou legraci. Takové co "nezmizí" když vám dojdou data nebo baterie v telefonu.

Děti jsou vděčné za chvíle strávené s rodiči, proto jsou z myšlenky, kterou šíříme nadšené. Aktivně se zapojují do debaty, vyzkouší si hry, které hrávali jejich rodiče a domů si odnesou nejen dárečky, ale i spoustu nápadů a inspirace na to, jak efektivně trávit volný čas. Pomozte nám tuto myšlenku podpořit. Ať už jako rodič doma, nebo jako pedagog ve škole.

Pokud i vy chcete pro Vaše žáky tento program zajistit, kontaktujte nás prosím na e-mailu masova.martina@email.cz.

Partneři

TřebíčKofolaDobrá vodaMattoniZonGadaproMartina MašováPavel RybníčekParty Factory czZnojemský týdenReklamní agentura MeropePetr ŠvarcIdealboxMotusRetro muzeum PrahaPremierKateRingHSTFOŠ1.SC Znojmo mládežOrli ZnojmoAtrakce Jung a spol.Obchdní dům DyjeCorso Kulinárium Cafe Demaris Dermacol BBK Fitness Znojmo Pribináček Agentura Bravissimo True Agency Security Cyklo Kučera Lady Fit Kiss rádio Pizza od Bubáků Automyčka Kytka Šikland IGF Alzheimer Centrum Savannah hotel City Taxi Slepčák ZnojmoHorácké autodružstvo TřebíčWivRádio KrajanRichwayNolimit securityPivní lázně ZnojmoBopo Factory GymSpring Wallk

Máte zájem stát se partnery našeho projektu? Máte zájem o vstupenky pro vaše zaměstnance? Kontaktujte nás!