5Cvrnkání kuliček

Pravidla hry:

Ke hře potřebujete důlek v zemi (cca 10 cm hluboků a 10 cm široký), dále pak namalovanou, či jinak zvýrazněnou čáru na zemi umístěnou cca 5 - 7 metrů od důlku a kuličky různých barev. Cílem hry je dostat všechny kuličky do důlku.

  • Každý hráč hodí jednu kuličku od čáry k důlku. Kdo je blíž k důlku, rozhodne, kdo začíná hrát jako první.
  • První hráč hází všechny své kuličky (po jedné nebo i více najednou) od čáry k důlku a pokusí se trefit přímo důlek nebo se snaží dohodit co nejblíže k němu. Pak udělají to samé další hráči.
  • V další části hry se pokračuje cvrnkáním kuliček. Každý cvrnká jen do svých kuliček, hráči se střídají po jednom cvrnku bez ohledu na to, jestli kulička skončila v důlku nebo ne.
  • Kdo má jako první všechny své kuličky v důlku, vyhrává hru.

Víte, že správný cvrnk je pouze pohyb jednoho prstu, přičemž se smíte dotknout jen své (jedné) kuličky? Ta pak může zasáhnout jakoukoliv jinou, i soupeřovu.

Hezkou zábavu!

Partneři

TřebíčKofolaDobrá vodaMattoniZonGadaproMartina MašováPavel RybníčekParty Factory czZnojemský týdenReklamní agentura MeropePetr ŠvarcIdealboxMotusRetro muzeum PrahaOriginal Trebic Whisky BarOriginal Trebic Whisky Bar VejtraPremierKateRingHSTFOŠ1.SC Znojmo mládežOrli ZnojmoAtrakce Jung a spol.Obchdní dům DyjeCorso Kulinárium Cafe Demaris Mad Cat Dermacol BBK Fitness Znojmo Pribináček Agentura Bravissimo Rose Clothes Fin Real invest True Agency Security Cyklo Kučera Lady Fit Kiss rádio Pizza od Bubáků Automyčka Kytka Šikland IGF Alzheimer Centrum Savannah hotel City Taxi

Máte zájem stát se partnery našeho projektu? Máte zájem o vstupenky pro vaše zaměstnance? Kontaktujte nás!